Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Дім / Будинок

Рік:
Ор. назва:
The House
Країна:
США, Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Нікі Ліндрот фон Бар, Палома Баеса
Тривалість:
01:37:16
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету мультфільму історія одного старовинного особняка. У різний час у ньому жили люди, які не мають нічого спільного. Щоправда стіни будинку ввібрали в себе їхню енергію, переживання і почуття. У 19-му столітті волоцюга на ім'я Раймонд зустрічає таємничого незнайомця. Він запевнив головного героя, що допоможе йому розлучитися з бідністю і зажити новим безтурботним життям. Бідолаха щиро повірив обіцянкам, навіть не припускаючи, чим обернеться для нього це "щасливе життя". Блукання похмурих тіней і їхні спроби заволодіти новими мешканцями призвели до плачевних наслідків. Наступний власник нерухомості намагався всіляко її продати, але всі його спроби були марними. І ось ключі від злощасної споруди опиняються в руках чарівної Троянди, яка вирішила привести ділянку в благопристойний стан. Роботи вона почала з саду, пізніше перейшовши всередину будинку. Але потойбічні сутності позбавили її всіх сил. Яким було життя нинішніх і минулих постояльців у стінах похмурого особняка? ©Kino4ua Дім / Будинок 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?