Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Близькі контакти

Рік:
Ор. назва:
Proximity
Країна:
США
Режисер:
Ерік Демьюзі
Тривалість:
01:59:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Ісаак, молодий комп'ютерний інженер знімає на свою аматорську камеру аварію великого космічного суб'єкта, схожого на метеорит і водночас стикається зі справжнім прибульцем. Прокинувшись через кілька днів на тому самому місці, хлопець усвідомлює, що весь цей час знаходився на борту інопланетного корабля, але ніхто з друзів та колег по роботі йому не вірить. Познайомившись через інтернет із однодумкою Сарою, головний герой шукає відповідь, що саме з ним сталося, а також протистоїть секретній урядовій організації, яка оголосила на нього полювання. ©Kino4ua Близькі контакти 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?