Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Голос кохання

Рік:
Ор. назва:
Aline
Країна:
Франція, Канада
Режисер:
Валері Лемерсьє
Тривалість:
02:05:39
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У провінційному містечку Канади, у бідній багатодітній, але щасливій родині росте юне дівчисько Алін Дьйо. Будучи наймолодшою ​​з чотирнадцяти дітей, Алін перебуває під пильною увагою люблячих батьків, які не готові відпустити її у вільне плавання. Але коли талановиту дівчинку Алін помічає відомий музичний продюсер Гі-Клод Камар, її життя повністю змінюється. Це знайомство стає початком довгого і важкого шляху до успіху, всесвітньої слави та звання однієї з найбільших співачок у світі, а також до набуття неймовірно сильної любові на все життя. ©Kino4ua Голос кохання 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?