Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Останнє королівство (1 - 5 сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Last Kingdom
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Пітер Хор, Ентоні Бірн, Бен Чана
Тривалість:
1 серія: ~ 55 хв.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Гуртом (s1-2), НеЗупиняй (s3), Цікава Ідея (s4)
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Дії історичного серіалу "Останнє королівство" відбуваються в кінці IX століття на роздиральній війнами англійській землі і оповідають про становлення короля Уессексу Альфреда Великого. Більшість земель захоплені данськими вікінгами, а ті малі королівства, які змогли дати відсіч заморським загарбникам, виживають з великими труднощами. Ще будучи хлопчиськом Утред, із знатного роду саксонського дворянина, втратив свою сім'ю, але його самого вороги помилували, а також забрали з собою.

Довгі роки Утред жив і виховувався в родині ярла Рагнара, як його син. Але весь час він відчуває внутрішню боротьбу: він любить свою рідну землю і всією душею прив'язаний до неї, але також живить глибоку повагу до людей, які його виховали. Однак коли останнім королівство Англії опиняється під загрозою, то Утреду належить зробити серйозний вибір між рідною землею предків і своєї датської сім'єю. ©Kino4ua Останнє королівство (1 - 5 сезон) 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.5
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
5 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?