Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Пропащі хлопці

Рік:
Ор. назва:
The Lost Boys
Країна:
США
Режисер:
Джоель Шумахер
Тривалість:
01:37:26
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Звичайна американська сім'я вирішує переїхати до невеликого містечка Санта Карла. Вони й не підозрюють, що вже давно в цьому місті влаштувалися вампіри, які становлять основну частину населення Санта Карла. Старший син закохується в чарівну вампіршу, а його мати мало не виходить заміж за вампіра, який є головою місцевого вампірського клану. Але молодший син починає підозрювати щось недобре, разом зі своїми друзями він дізнається про страшну таємницю мешканців цього міста і оголошує війну кровопивцям ©Kino4ua Пропащі хлопці 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.2
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?