Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Світ Юрського періоду 3: Домініон

Рік:
Ор. назва:
Jurassic World Dominion
Країна:
США
Режисер:
Колін Треворроу
Тривалість:
02:40:41
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований, Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Професійний багатоголосий
Острів Нубрал, який служив будинком цілим поколінням, було знищено. У спробах зберегти життя динозаври змушені були переселитися на континент. Подібне сусідство зовсім не влаштовувало людства, тому потрібно терміново вжити заходів. Спочатку залякування і погрози спрацювали, давні істоти змирилися зі своїм становищем і не виявляли характеру. Але з кожним днем ​​такий стан речей пригнічував все більше. Вони не збиралися залишатися на других ролях і вирішили показати людям, хто справді господар планети. ©Kino4ua Світ Юрського періоду 3: Домініон 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?