Kino4ua.com
HD 720p
PG

Різдво на площі

Рік:
Ор. назва:
Dolly Parton's Christmas on the Square
Країна:
США
Режисер:
Деббі Аллен
Тривалість:
01:38:54
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Мюзикл заснований на п'єсі «Різдво на площі», він зберігає навмисне сценічний образ: велика частина історії відбувається на старомодній міській площі, де всі знайомі і в повітрі витає магія, бо це різдвяний час! Тут глядачі зустрічають Доллі Партон, яка здається бездомною та виконує пісні. Доллі Партон не тільки грає ангела-охоронця, вона при цьому записує 14 оригінальних пісень, кожна з яких мелодійніша за попередні.
Окрім Доллі, ми зустрічаємося з деякими з дружніх мешканців міста Фуллервілля, багато з них мають невеликі лавки на міській площі. Просто перед універмагом та комісійним магазином ми побачимо Карла (Тріт Вільямс). До сусідів Карла за площею входять Дженіфер Льюїс (Марджелін), зухвала жінка, яка керує бутіком «Le Beauty Shop», а також пастор Крістіан Хетеуей (Джош Сегарра) та його дружина Дженна (Мері Лейн Хаскелл), у яких є невеликий магазин з одягом та іграшками для немовлят та дітей. Вони вже довгий час намагаються завести власну дитину. Ми також незабаром познайомимося з Меком (Метью Джонсоном), батьком-одинаком, який керує міським баром «Lamplighter Inn», та його чарівною дочкою Вайолет (Села Кімбро Джонс).
У кожного є свої проблеми, але всі вони вдячні за те, що живуть у такому місті, як Фуллервілль, але це скоро зміниться, якщо Регіна Фуллер (Крістіна Баранськи) досягне свого. Регіна покинула Фуллервіль молодою жінкою і ніколи не озиралася назад. Колись у неї був роман із Карлом, але вона незабаром про все забула. Чи ні? Регіна заробила статки у великому місті, але тепер, коли її батько, який, по суті, був засновником міста, помер і залишив їй справи у власності Фуллервілля, Регіна хоче скупити все до останнього малого бізнесу на площі, знести все і збудувати який-небудь мегамол. ©Kino4ua Різдво на площі 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?