Kino4ua.com
480p
PG-13

Джиу-джитсу

Рік:
Ор. назва:
Jiu Jitsu
Країна:
США
Режисер:
Дімітрі Лоґотетіс
Тривалість:
01:42:04
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Протягом багатьох років величний Орден охороняв Землю від інопланетного вторгнення. Одного разу рівновага була втрачена, і підступним особам вдалося проникнути на територію Батьківщини. Однак ветеран війни на ім'я Джейк, який втратив пам'ять у битві, не може змиритися з серйозною поразкою. Для того, щоб врятувати улюблені землі від повного захоплення, Дейку доводиться об'єднатися з знайомим мандрівником і новим складом войовничого Ордену. Людство отримує примарний шанс на реванш, але невідомо чим закінчиться все зрештою. Оточені прийоми джиу-джитсу повинні збентежити ворога і змусити тікати від сильних воїнів. Головне необхідно довіритися своїй команді та діяти спільно. ©Kino4ua Джиу-джитсу 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb2.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?