Kino4ua.com

Цього ранку в Нью-Йорку

Рік:
Ор. назва:
The Angriest Man in Brooklyn
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Фил Олден Робинсон
Тривалість:
01:50:33
Переклад:
Очікується
Сюжет голлівудської комедійної драми «Цього ранку в Нью-Йорку» розповідає історію про жінку - лікаря, яка помилково сказала настирливому і шкідливому пацієнтові, що жити йому залишилося лише 90 хвилин. Шкідливим пацієнтом виявився Генрі Олдман, який по дорозі в клініку прокляв черзі до терапевта, всіх товстунів і навіть жуйку. Приїхавши в клініку, йому довелося перебувати тридцять дві хвилини в черзі серед хворих клієнтів. І раптом після довгого очікування в черзі Генрі дізнається, що у його лікуючого лікаря Філдінга сьогодні немає прийому, так як він в центральному апараті підвищує кваліфікацію на тематичному тренінгу. Настирливого пацієнта направили на прийом до лікаря - жінці, яка занепокоїлася томографією і аналізами хворого Генрі, так як вони показали регрес і негативну динаміку.

Генрі сильно рознервувався і зажадав у лікаря негайного пояснення своєї хвороби. Лікар назвала розумними термінами діагноз, який означав закупорку капілярних судин лівої півкулі. Так як Генрі нічого не зрозумів з сказаного діагнозу, він на підвищених тонах зажадав від лікаря розгорнутою відповіді, який він зрозуміє. Жінка - лікар чесно сказала, що йому залишилося жити всього 90 хвилин, а так само розповіла про свої побоювання і помилкових судженнях. Генрі поспішив додому до своєї дружини, для того щоб попрощатися з нею навіки.

Почувши таке, дружина зажадала, щоб Генрі повернув в сім'ю сина, який пов'язав свою долю з хореографією та став професійним танцюристом. Генрі збирає всіх друзів і родичів в затишному кафе, для того щоб попрощатися і сказати напутні слова, а так само дає розпорядження адвокату і нотаріусу, врегулювати всі спірні моменти зі спадщиною. Зібравшись в кафе, Олдман залишає заповіти і накази своїм нащадкам. Рівно через 90 хвилин на порозі кафе з'являється стара з косою. А в цей момент весь персонал клініки розшукує Генрі, щоб сказати йому про помилковий діагноз. ©Kino4ua Цього ранку в Нью-Йорку 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb🐼
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
  1. Юрій Ананко
    Юрій Ананко
    17 січня 2021 16:39
    + 0 -
    Назву можна перекласти відповідніше до оригіналу:"Найрозлюченіший чоловік Брукліна".