Kino4ua.com
HD 720p
R

Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі

Рік:
Ор. назва:
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
Країна:
США
Режисер:
Паріс Барклай
Тривалість:
01:28:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Молодий афроамериканець на прізвисько Попільничка переїжджає в Лос-Анджелес зі своїм батьком і бабусею. Попільничка пишається тим, що вони з батьком виглядають ровесниками, це, на його думку, «дуже круто». Пишається він і своєю бабусею, яка в свої-то похилі роки покурює і не соромиться міцних слівець.
Незабаром Попільничка знайомиться зі своїм кузеном на прізвисько Ланцюговий Пес. Цей хлопець - гангстер, в його особистому арсеналі не тільки пістолети і автомат, але і термоядерна боєголовка - «для самозахисту». Попільничка повинен вибрати свій подальший шлях у житті: він може бути «просто хорошим чорношкірим» або стати «небезпечним чорношкірим», приєднавшись до банди свого кузена. ©Kino4ua Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?