Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Слідопит

Рік:
Ор. назва:
The Tracker
Країна:
США
Режисер:
Джорджо Серафіні
Тривалість:
01:27:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Локе Хаканссон у 2008-му проводив у сонячному південно-італійському курорті відпустку із сім'єю. Обстановка здавалася безтурботною. Особливо у день проведення карнавалу. На багатолюдній гамірній площі всюди лунав радісний сміх, навколо миготіли усміхнені обличчя, вино лилося річкою, грала весела музика, горіли сотні ліхтарів, юрби щасливих людей танцювали. Чарівна дружина та маленька кучерява дочка головного героя теж святкували. Навіть досвідчений «Шука» не запідозрив би, що скоро проллється кров. Глава сімейства, що не відчуває небезпеки, посміхаючись, відійшов прогулятися, тимчасово залишивши рідних.

Повернувшись, запанікував. Виявилося, хтось викрав дитину та дружину. Пізніше чоловік, зумівши зв'язатися із бандитами, намагався викупити заручників. Звільнення, втім, зірвалося, в результаті обидві бранці вбито. Світ різко став для сім'ї, що втратив, похмурим і депресивним. Минули роки. Один важливий італійський детектив раптово попросив убитого горем приїхати. Цей поліцейський, всупереч протестам начальника, знову відкрив зам'яту справу про давнє викрадення та знайшов несподівані деталі. Чоловік, який мріє помститися за сім'ю, зацікавився пропозицією копа. ©Kino4ua Слідопит 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb3.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?