Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Чорне дзеркало: Брандашмист

Рік:
Ор. назва:
Black Mirror: Bandersnatch
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Девід Слейд
Тривалість:
01:54:01
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Дії фільму відбуваються у 1984 році у Великій Британії. Стефан Балтер — молодий хлопець, який звинувачує себе у смерті матері. Він дуже складно переживає втрату і з головою занурюється у програмування. Весь свій час він присвячує написанню нової гри, створення якої його надихнув фантастичний роман. Якось його навіть запрошують працювати у велику компанію, що займається створенням комп'ютерних ігор. У цій організації працює кумир хлопця Колін Рітман. Однак Стефан відхиляє цю пропозицію через власні страхи, що вселяють у нього невпевненість. До того ж, хлопець взагалі не впевнений, що це все реальність. З кожним днем його підозри про те, що він живе у вигаданому світі, посилюються. ©Kino4ua Чорне дзеркало: Брандашмист 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?