Kino4ua.com
HD 720p
R

Братство танцю 2: Повернення додому

Рік:
Ор. назва:
Stomp the Yard 2: Homecoming
Країна:
США
Режисер:
Роб Харді
Тривалість:
01:27:42
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі подій виявляється молодий талановитий хлопець Ченс Харріс, який всерйоз захоплюється танцями та мріє стати популярним, бажаючи показати всім, на що він здатний. Головний герой змушений буквально розриватися між непростими стосунками зі своєю дівчиною, важким навчанням в університеті та постійними виснажливими тренуваннями, необхідні підтримки форми. Якось йому випадає довгоочікуваний шанс, де він нарешті зможе продемонструвати неймовірний талант і здобути заслужене визнання, але все виявляється не так просто. ©Kino4ua Братство танцю 2: Повернення додому 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.1
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?