Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лу

Рік:
Ор. назва:
Lou
Країна:
США
Режисер:
Кріс Сміт
Тривалість:
01:49:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У глухій місцевості проживає жінка похилого віку на ім'я Лу. Якось вона викопує скриню на задньому дворі власного будинку. Крім величезної суми грошей там зберігаються секретні документи, які головна героїня спалює в каміні. Через деякий час вона їде в магазин за продуктами разом зі своїм собакою. Після повернення Лу ледве встигає загальмувати, щоб не задавити темношкіру дівчинку-підлітка, що перебігала ґрунтову дорогу, посеред полів. Слідом з'являється самотня мати, яка намагається закотити скандал. Проте головна героїня швидко ставить співрозмовницю на місце, заявивши, що тут не ігровий майданчик і треба краще стежити за власною дитиною. Нова знайома виявляється сусідкою Лу, яка заявляється до останньої додому, коли починається сильна буря. Виявляється, що невідомий чоловік вкрав ту саму дівчинку. Матінці необхідна допомога у пошуках. Сувора старенька бере рушницю і каже, що покине супутницю, якщо та відстане. Виявляється, що вона вміє відстежувати людей слідами і непогано б'ється в рукопашній, враховуючи похилий вік і щупку статуру. ©Kino4ua Лу 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?