Kino4ua.com
HD 720p
R

Танцюй звідси!

Рік:
Ор. назва:
Cuban Fury
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джеймс Ґріффітс
Актори:
Тривалість:
01:37:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой Брюс Гарретт — приблизний офісний співробітник. Він невпевнений у собі, трохи нудний, невиразний, але все могло скластися зовсім по-іншому. У тринадцятирічному віці він був королем сальси та претендував на перспективну кар'єру. Але за одну хвилину всі мрії були зруйновані, а надії розбиті. Єдина людина, яка дарує герою натхнення – Джулія, його леді-бос із Америки. На жаль, вона не звертає на Брюса жодної уваги. І наш герой, доклавши всіх зусиль, намагається підкорити серце своєї чудової начальниці. Цей у міру вгодований чоловік повертається до мистецтва сальси. Він має вміло розтрусити свої накопичені таланти у запальному змаганні з танців. Але не все так просто, у нього є гідний конкурент, який не здасться і не посоромиться зробити навіть найбрудніші прийоми. ©Kino4ua Танцюй звідси! 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?