Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Найвеличніший шоумен

Рік:
Ор. назва:
The Greatest Showman
Країна:
США
Режисер:
Майкл Грейсі
Тривалість:
01:44:49
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Біографічна історія знаменитого «Найвидатнішого шоумена» на ім'я Фінеас Барнум. Цю людину можна по права вважати за батьком всього розважального маркетингу. Ця кінострічка починається тільки з перших спроб Фінеаса. Усякими способами він намагався розвинути цю справу і вкрай вірив, що в нього все вийде. На той момент він працював у цирку, але підвищення так і не дочекався. А ось листа про звільнення чекати довго не довелося. Тут щось хлопець серйозно і під замислився. Що ж робити особливих циркових талантів у нього не було, а ось чого не відібрати так це наполегливість і цілеспрямованість. Через своє фінансове становище він просто був змушений не сидіти склавши руки і діяти. Так на думку спадає ідея зібрати різних людей із зовнішніми дефектами і тим самим покінчити відразу з двома зайцями. По-перше, з'явиться можливість відкрити власну команду для розваги людей, а по-друге він дасть віру та надію тим людям, які вважали себе ізгоями. Та й просто на цьому можна зірвати не маленький куш. Незважаючи на те, що його цирк багато разів терпів невдачі, але Фінеас все ж таки не здавався і вкладав у розвиток практично всі зароблені гроші. Завдяки такому ходу думок та такому повороту подій йому вдалося стати найвідомішим і «Великим шоуменом». ©Kino4ua Найвеличніший шоумен 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?