Kino4ua.com
HD 720p
R

Діти свінгу

Рік:
Ор. назва:
Swing Kids
Країна:
США
Режисер:
Томас Картер
Тривалість:
01:53:44
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Студенти Томас, Петер та Арвід захоплені музичним напрямом свінг. Справа відбувається у передвоєнному Гамбурзі, де диктатура Гітлера заборонила все, що називається «ідеологічною заразою» з Америки. Молоді люди можуть за свої музичні уподобання поплатитися свободою, а то й життям.

Але бунтарі, як це властиво віку, йдуть безрозсудно на ризик. Втім, вдень вони намагаються дотримуватись вимог часу, будучи типовими гітлерюгенд. Але вечорами трійця, забувши про все, свінгує, мало того, ще й про фюрера відгукується недвозначно. І ось гестапо заарештовує отця Петера. Його звинувачують у допомозі євреям. Офіцер СС уважно стежить за молоддю. Наближається катастрофа – світова війна. Свінгери вступають, як і все людство, у страшну епоху. ©Kino4ua Діти свінгу 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.7
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?