Kino4ua.com
480p
PG

Балетні туфельки

Рік:
Ор. назва:
Ballet Shoes
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Сандра Голдбахер
Тривалість:
01:24:32
Переклад:
Очікується
Події розгортаються у Лондоні у тридцяті роки минулого століття. У центрі сюжету знаходяться дівчинки-сироти Паулін, Сільвія, Позі та Петрова, які опинилися під опікою дядечка Метью. Успішний палеонтолог, а також власник і керівник великого лондонського палеонтологічного ермітажу дядько Метью зовсім несподівано стає опікуном осиротілої маленької племінниці Сільвії. Дівчинка з'являється на порозі його будинку разом з нянею, герой дізнається, що її рідні померли, а його ім'я вказано в заповіті як єдиний опікун крихти. Розпрощавшись зі скелетами найдавніших звірів Метью приймає Сільвію разом із її нянькою під своїм дахом. Незабаром чоловік вирушає в наукову поїздку, а повертається вже не один, він привозить дівчинку Паулін, яка єдина зуміла вижити при аварії корабля. Найближчим часом, майже за подібних обставин, в будинку вченого з'являються ще дві малечі: Петрова - російська дівчинка з Владивостока, що залишилася без батьків і Поззі - донька артистки балету.
Незабаром трапляється те, що ні хто не міг передбачити - дядечко раптово зникає на цілих дванадцять років... ©Kino4ua Балетні туфельки 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?