Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

10 причин моєї ненависті

Рік:
Ор. назва:
10 Things I Hate about You
Країна:
США
Режисер:
Ґіл Джанґер
Тривалість:
01:37:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Хочеться побачити: що це єдина за все життя зміна? Молоді люди, якщо дивилися це безглуздя, могли б отримати задоволення – он як дівчата викладаються для досягнення певних цілей. Більше, схоже, що авантюризм Б'янке не чужий. А леді з такою рисою задоволення набувають не тільки від результату. Якщо серйозно, то особливо обговорювати нема чого. Персонажі комусь може і будуть цікаві, але не всім. Люди можуть мати відмінності, у них може бути щось спільне, але об'єднатися їм заважає лише особиста впертість. Напевно, глядачів до цієї картини можуть приваблювати актори, які є їхніми кумирами. ©Kino4ua 10 причин моєї ненависті 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?