Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Як живий

Рік:
Ор. назва:
Life Like
Країна:
США
Режисер:
Джош Янович
Тривалість:
01:35:19
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Потрібно купити робота, який би займався роботою по дому. На даний момент у них працює жінка з Гватемали, яка скучила по своїй батьківщині та близьким людям. Тому пара вирішує відправити її на батьківщину. Але оскільки комусь потрібно займатися прибиранням будинку, вони набувають робота. У нього є розум та інтелект, що дозволяє йому виконувати роботу різного рівня складності. Однак, він не наділений почуттями та емоціями. Спочатку пару сприймає його як простого робота, але незабаром, через таку разючу схожість з людиною, їхнє ставлення починає змінюватися. ©Kino4ua Як живий 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?