Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Суперфлай

Рік:
Ор. назва:
Superfly
Країна:
США
Режисер:
Директор Ікс
Тривалість:
01:56:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Герой кримінального бойовика «Суперфлай» — молодий хлопець на прізвисько Священик досяг успіху і завоював становище в кримінальному світі Атланти. З дванадцяти років він займався темними справами на вулицях міста і тепер місто у його розпорядженні. Хлопець живе шикарним життям крім грошей, що ллються рікою. Для такого життя він багато працював, але все це може зникнути через одну помилку. Однак розлучатися з досягнутими благами хлопець не збирається, тому починає діяти. Ось тільки дії Священика зовсім не подобаються його конкурентам, що призводить до справжньої війни. ©Kino4ua Суперфлай 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?