Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бліч

Рік:
Ор. назва:
Bleach
Країна:
Японія
Режисер:
Шінсуке Сато
Тривалість:
01:48:40
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
"Бліч" - довгоочікувана екранізація популярного аніме серіалу. Тут йдеться про молодого хлопця на ім'я Ітіго Куросакі - звичайного школяра. З юних нігтів, хлопець мав незвичайний дар, а саме бачив примар у будь-якій частині міста, не кажучи вже про рідний будинок. Якось, герой входить у бій із примарним чудовиськом і як наслідок гине. Але смерть – це лише початок шляху. Ангел смерті Рукія воскресає хлопця, після чого сама втрачає свої здібності. З цього дня Куросакі більше не людина і навіть не примара, він відважний воїн, здатний кинути виклик будь-якій темній сутності чи монстру, який став на шляху. Дивно те, що ангел, який врятував йому життя, перетворився на звичайну людину, а точніше на милу і симпатичну дівчину. Дивно, але вона пам'ятає прийоми боротьби з монстрами. Її обов'язок – навчити Ітіго всім корисним навичкам, щоб той виконав своє призначення. ©Kino4ua Бліч 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?