Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нестримні

Рік:
Ор. назва:
The Expendables
Країна:
США
Режисер:
Сільвестр Сталлоне
Тривалість:
01:38:43
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Line In, 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Залізний Слай ще має порох у порохівницях та може задати спеку своїм ворогам. Сюжет фільму крутиться навколо найманого вбивці Джиммі Бобо, який вважає свою роботу корисною, адже він позбавляє світ від сміття. Він є запеклим соціопатом, холодним і безжальним професіоналом, який не відчуває жодного жалю та не співчуття. Джиммі збирається піти з бізнесу, але в цей же час вбивають його партнера. Знаходження вбивці є для Джиммі останньою справою, справою честі. Щоправда, шукати вбивцю він має в компанії детектива поліції Тейлора Квона. ©Kino4ua Нестримні 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?