Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Каратель

Рік:
Ор. назва:
The Awakener / O Doutrinador
Країна:
Бразилія
Режисер:
Густаво Бонафе, Фабіо Мендоніча
Тривалість:
01:43:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Вольфган — безжальний кілер, який високо оцінює свою роботу, тому не багато хто може дозволити собі скористатися його послугами. Останнім замовником Вольфгана стала власниця великої компанії місіс Мендельссон. Кіллер виконав свою місію, але отримав перелом ребра, через що був змушений лягти до лікарні та на деякий час відійти від справ. У клініці він познайомився з маленькою дівчинкою, яка намагається втекти із цього місця. Вона попросила чоловіка підкинути її на одну важливу адресу, але в цей момент її забрала медсестра. Пізніше Вольфган дізнався, що дівчинка тяжко хвора і все своє життя провела у клініках. Перейнявшись її історією, кілер почав спілкуватися з нею. ©Kino4ua Каратель 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?