Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кохана

Рік:
Ор. назва:
Sweetheart
Країна:
США
Режисер:
Д.Д. Ділард
Тривалість:
01:22:49
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Коли відбувається погане, ми вважаємо, що у цьому темна смуга закінчується. Буває низка жахливих подій набирає обертів. Кожне ставати страшнішим за попередній. Дженн - ви залишилися серед уцілілих після катастрофи, що трапився в океані. Вам справді пощастило. Пригоди, на жаль, не закінчуються. Мила і тендітна дівчина зовні виявилася сильною всередині. Життя на острові стало тортурою. Напевно, мріяли, щоб поряд з'явилася жива душа? Бійтеся бажань. Тепер ви не одна. Що випробували на момент зустрічі з морським мешканцем? Потрібно протриматися ніч. У цей час істота виходить на полювання. Чи вистачить сил перемогти у сутичці? Вижити за будь-яку ціну — ви вже довели, що таке підвладне. ©Kino4ua Кохана 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?