Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Подвійний світ

Рік:
Ор. назва:
Double World / 征途
Країна:
Китай
Режисер:
Теді Чан
Тривалість:
01:50:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Фантастичний фільм «Подвійний світ» про історію подорожі молодого сільського хлопця на ім'я Дун Ілун, котрий ніколи не виходив зі свого рідного села. Якось він дізнається, що правитель його країни влаштовує бойові змагання, щоб обрати найкращих воїнів заради нарощування військової могутності. Тоді Дун вирішує брати участь у поєдинках заради слави та бажання довести селянам, що він може стати великим. А паралельно сусідня країна також починає збільшувати сили, щоб бути готовими до несподіваної війни. ©Kino4ua Подвійний світ 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?