Kino4ua.com
480p
G

Барбі: Принцеса і поп-зірка

Рік:
Ор. назва:
Barbie: The Princess & The Popstar
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Ізекіль Нортон
Тривалість:
01:12:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Маленька дівчинка Барбі не уявляє свого життя без казок. Вона дуже любить розповідати різні історії, пов'язані з чарівними перетвореннями. У черговій розказаній глядачам історії мова піде про Барбі принцесу та поп-зірку. Роль принцеси зіграє Барбі, а звати її будуть Торі - симпатична леді просто не може більше виносити своє розкішне життя та шикарний замок, де змушена виконувати обов'язки царства. Торі дуже подобається поп-зірка на ім'я Кіра, і вона вважає, що життя у поп-зірки набагато цікавіше, ніж у її королівської величності. Як виявляється, Кірі теж набридло власне життя. Сцена, гастролі, шанувальники – це все її втомило. Мріє поп-зірка стати справжньою принцесою та вести світське життя. Далі трапляється те, що є чаклунством. В один із днів, може, випадково, під час прогулянки Кіра і Торі зустрічаються в одній незвичайній торговій лавці. У цей момент дівчата змінюються своїми місцями у житті. Здавалося б, про що вони мріяли, відбулося - Кіра стала принцесою, а Торі тепер поп-зірка. Але невдовзі кожна з них зрозуміє, що насправді краще жити своїм життям і бути на своєму місці, накресленому долею. ©Kino4ua Барбі: Принцеса і поп-зірка 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?