Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Квиток до раю

Рік:
Ор. назва:
Ticket to Paradise
Країна:
США
Режисер:
Ол Паркер
Тривалість:
01:43:59
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Які асоціації викликає у будь-якої людини слово Балі? Піщані пляжі та морські хвилі? Або, можливо, пекуче сонце та гарні дівчата? Можливо, це привід зустріти своє перше і справжнє кохання. Так і сталося з головними героями фільму, які познайомилися на Балі та пов'язали себе узами шлюбу.

Однак пізніше подружжя розлучилося, що позначилося на їхній дочці. Через двадцять п'ять років колишні чоловік і дружина змушені об'єднатися, щоб перешкодити своїй дочці зробити помилку, яку, на їхню думку, вони зробили. Чи справді річ тільки в цьому? Можливо, це шанс повторного возз'єднання. ©Kino4ua Квиток до раю 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?