Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фіктивний агент

Рік:
Ор. назва:
Rogue Agent
Країна:
Велика Британія, Німеччина, США
Режисер:
Деклан Лоун, Адам Паттерсон
Тривалість:
01:56:03
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Cinemaker
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
В основі сюжету біографія афериста Роберта Хенді-Фрігарда, який видавав себе за агента МІ5 та обманом змусив кількох людей піти у підпілля, побоюючись помсти з боку ІРА. Знайомлячись із дівчатами, він видавав себе за секретного агента спецслужб і «вербував» їх заодно закохуючи у себе. Будучи природженим психологом і чарівною людиною, він робив це легко. Під різними приводами він виманював у своїх жертв гроші. Одна з них, головна героїня Еліс Арчер, виявилася не такою простою і виманити в неї гроші не було можливим. Тоді Роберт підробив документи і замість неї до банку послав іншу дівчину, яка безвідмовно вірила йому. Еліс зрозуміла, що все, що Роберт розповідав їй, брехня. Вона звернулася до своїх знайомих поліцейських. У результаті Роберта знайшли й упіймали, коли він намагався виманити гроші у наступної жертви. ©Kino4ua Фіктивний агент 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?