Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Впусти мене (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Let the Right One In
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сет Манн, В'є Нґуєн, Хіромі Камата
Тривалість:
01:00:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Елеонора Кейн та її батько Марк багато пересуваються, бо вона вампір. Вони, нарешті, повернулися до Нью-Йорка, тому що її батько сподівається знайти вампіра, який напав на Елеонору і звернув її десять років тому. Якщо в них вийде, то, можливо, це призведе до лікування.

Героїня серіалу «Впусти мене» змушена вчитися вдома та надійно замкнена у квартирі. Незважаючи на всю свою обережність, їй все ж таки вдається подружитися з Ісаєю Коулом, маленьким хлопчиком, який живе по сусідству. Тим не менш, він також радий бачити, що вона нарешті заводить друзів і отримує задоволення.

Батько героїні серіалу «Впусти мене» вважає, що міг натрапити на зачіпку під час полювання, після того, як він убив наркомана із симптомами вампіризму. Намагаючись розібратися з джерелом походження нового дизайнерського наркотику, батько, що зневірився, націлюється на пушера низького рівня, що є, як виявляється, безглуздим батьком Ісаї. Маленький світ, так? ©Kino4ua Впусти мене (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?