Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пекельна машина

Рік:
Ор. назва:
The Infernal Machine
Країна:
Португалія, Велика Британія, США
Режисер:
Ендрю Хант
Тривалість:
01:51:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитири
Переклад:
Російською - Оригінал
Особливостями життя Брюса Когберна є віддалена місцевість та повне самітництво. У минулому він був письменником. Його головним твором стала книга «Пекельна машина». Це творіння викликало фурор серед читачів, залишивши незабутній слід у їхній свідомості. Ось тільки багато хто бачить у книзі таємне послання. Свідченням того було вбивство тринадцяти людей підлітком, який прочитав лише перший розділ. Після того, що сталося, автор вирішив завершити свій творчий шлях і поїхати якнайдалі. Нещодавно чоловік почав отримувати листи з погрозами та вимогою написати продовження. Когберна це надзвичайно налякало. Незабаром він помітив за собою стеження, незрозумілі дзвінки та дивні події у житті. Брюс твердо вирішує відшукати настирливого Вільяма Дюкана, розгадати всі таємниці і перестати нарешті ховатися на задвірках історії. ©Kino4ua Пекельна машина 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?