Kino4ua.com
HD 720p
CCR

Злодій у законі (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Yali Çapkini
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Бурджу Алптекін
Тривалість:
00:35:00
Переклад:
Українська мова Субтири, Субтитри | Ukrainian aile production / CC
Феріт — молодий спадкоємець великої бізнес-імперії, який своєю безвідповідальність і звичкою приводити в будинок нових дівчат злить усю сім'ю, особливо свого суворого діда Халіса Агу, який шанує традиції і консервативних поглядів. Після гучного скандалу в пресі та обшуку будинку поліцією дід остаточно позбавляється терпіння і наполягає, щоб його онук став розсудливим: знайшов собі порядну дівчину з рідного Газіантепа і нарешті одружився. Спочатку на роль нареченої претендує Суна, проте на загальний подив під час сватання Феріт робить вибір на користь її сестри Сейран, яка не хоче виходити заміж. ©Kino4ua Злодій у законі (1, 2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?