Kino4ua.com
480p
R

Злодій

Рік:
Ор. назва:
Thief
Країна:
США
Режисер:
Майкл Манн
Тривалість:
02:04:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Звільнившись із місць ув'язнення після тривалого терміну, професійний зломщик сейфів Френк мріє про спокійне життя, що включає великий будинок, кохану дружину та кількох дітей. Для здійснення заповітної мрії головного героя необхідно роздобути солідну суму грошей, тому він погоджується на велику, але ризиковану справу, організовану впливовим гангстером на ім'я Лео. Однак благо Френка піти на спокій починає руйнуватися, коли Лео втручається в розроблений план пограбування, що призводить до поганих наслідків. ©Kino4ua Злодій 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?