Kino4ua.com
FullHD 1080p
NC-17

Я обслуговував англійського короля

Рік:
Ор. назва:
I Served the King of England / Obsluhoval jsem anglického krále
Країна:
Чехія
Режисер:
Їржі Менцель
Тривалість:
1:59:44
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КІНОТА
Переклад:
Російською - Оригінал
Початок 20 століття. Молода людина з амбіціями Ян Діте працює звичайним рядовим офіціантом. Ян почав свою кар'єру в маленькій пивній невеликого чеського містечка, потім продовжує у престижному борделі і нарешті він влаштовується до фешенебельного ресторану "Париж" у самому центрі Праги. Але справжнє просування його кар'єри починається після захоплення Чехословаччини німецьким військом. Незабаром після війни він стає мільйонером, оскільки його дружина забрала з фронту забуті колекції цінних поштових марок. Але з приходом комуністів його присуджують до 15-ти років позбавлення волі - по одному році за кожен мільйон... ©Kino4ua Я обслуговував англійського короля 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
21+
21+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?