Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Бійцівська рибка

Рік:
Ор. назва:
Rumble Fish
Країна:
США
Режисер:
Френсіс Форд Коппола
Тривалість:
01:34:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Лідер молодіжної вуличної банди Расті Джеймс звик жити в тіні свого старшого брата, колишнього лідера угруповання на прізвисько Мотоцикліст. Усім своїм існуванням Расті намагається довести, що він теж є ідеальним вождем для вуличних бійців. Расті та його друзі живуть у неспокійних кварталах, де напруга висить у повітрі. Одне слово, один рух може послужити приводом для масової бійки. Мешканці цих кварталів своєю поведінкою нагадують маленьких екзотичних бійцівських рибок, які без видимої причини нападають одна на одну, опинившись поруч, або атакують власне відображення в склі акваріума... Коли Расті потрапляє у велику халепу, загадковий Мотоцикліст з'являється нізвідки, щоб допомогти молодшому брату і навести лад на вулицях... ©Kino4ua Бійцівська рибка 1983 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?