Kino4ua.com
HD 720p
R

Велика рогата змова / Коровозмова

Рік:
Ор. назва:
Cowspiracy: The Sustainability Secret
Країна:
США
Режисер:
Кіп Андерсен
Тривалість:
01:30:44
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Дві Сімки
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Документальний фільм є проблемою, актуальною для майбутнього планети. Промислове тваринництво значно впливає на екологію. Автор проекту був активістом захисту навколишнього світу: сортував сміття, набував енергозберігаючих ламп, економив воду і з транспорту віддав перевагу велосипеду. Одного разу йому на очі потрапляє доповідь ООН, у якій статистичні цифри. Виявляється, найбільше шкідливих викидів немає всього діючого транспорту, як від тваринництва. Починається збір інформації на тему, інтерв'ю беруться у представників різних екологічних організацій. На глядачів чекає чимало разючих фактів. ©Kino4ua Велика рогата змова / Коровозмова 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?