Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кармен

Рік:
Ор. назва:
Carmen
Країна:
Великобританія, Італія, Іспанія
Режисер:
Вісенте Аранда
Тривалість:
01:59:29
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Драматична кінострічка «Кармен» оповідає про фатальне кохання, фатальне, пристрасне кохання, яке може призвести лише до трагедії, бо любить лише один із двох людей. Красива, пекуча іспанка Кармен була народжена, щоб зачаровувати, спокушати і закохувати чоловіків. Побачивши її красу і подивившись у чорні очі, чоловік забував про все і був готовий слідувати за нею куди завгодно, а так само виконувати будь-яку примху цієї жінки. Але сама Кармен грала чоловіками, до них вона нічого не відчувала і її байдужість ще більше приваблювала і манила.

Простий сержант Хосе Наварро закохався в Кармен без огляду, він божеволів від пристрасті і ревнощів до цієї безсоромної жінки, що фліртувала з усіма чоловіками. ©Kino4ua Кармен 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?