Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Гроші на молоко / Кишенькові гроші

Рік:
Ор. назва:
Milk Money
Країна:
США
Режисер:
Річард Бенжамін
Тривалість:
01:44:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Переживаючи підлітковий період, хлопчики стають дуже допитливими. На зібрані кишенькові гроші 12-річний Френк Віллер вирушає з передмістя до великого міста разом із друзями, щоб здійснити таємне бажання подивитися на голу жінку. На шляху хлопчиків до здійснення мрії виявляється повія Ві, яка допомагає їм уникнути неприємностей у дорослому, ворожому світі.

У милій, турботливій Ві хлопчик бачить чудову кандидатуру на роль мачухи та дружини для свого самотнього батька. Ось тільки роботодавець Ви так просто не відпустить її. ©Kino4ua Гроші на молоко / Кишенькові гроші 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?