Kino4ua.com
480p
R

Здобич

Рік:
Ор. назва:
Prowl
Країна:
США, Велика Британія, Болгарія
Режисер:
Патрік Сіверсен
Тривалість:
01:21:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет фільму полягає в тому, що група підлітків, які вирішили спробувати доросле життя і поїхати у велике місто, виявляються не в тому вісті і не в той час. Ембер та її друзі, які живуть у маленькому провінційному містечку, і вирішують виїхати у велике місто у пошуках кращого життя. Але дорогою трапляється нещастя, машина, якою їхали друзі, зламалася. Робити не було чого і вони вирішили зловити попутну машину і попросити допомоги. Першим на їхньому шляху був водій на вантажній машині. Він охоче підбирає дорогою молодих людей, але чи вдала буде ця поїздка для компанії друзів? ©Kino4ua Здобич 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?