Kino4ua.com
480p
PG-13

Барабан

Рік:
Ор. назва:
The Drum
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Золтан Корда
Тривалість:
01:37:14
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Slava Radyk
Переклад:
Original English Оригінал
Події цього фільму відбувається колоніальною Індією. Щоб заручитися підтримкою миролюбного місцевого раджі, з ним було підписано мирний договір і угоду про розташування місії англійських підданих по сусідству з княжим палацом. Князівство раджі розташоване за чотири дні шляху від Пешавара, поряд квартирують головні сили Великої Британії, і живе губернатор.

Однак брат короля, принц Гул ( Раймонд Мессі ), убив короля й узурпував трон; Азім уникнув подібної долі завдяки двом вірним слугам. Вони ховаються в Пешаварі, де базуються британці. Коли один із людей Гула знаходить і намагається вбити принца, Азіма рятує дружина Каррутерса (Валері Гобсон). Хоча йому пропонують притулок, Азім відмовляється, вважаючи, що безпечніше залишатися прихованим серед свого народу.

Потім Каррутерса відправляють на переговори з Гулом, який робить вигляд, що хоче дотримуватися договору. Насправді, Гул є натхненником повстання. Він замишляє вбити Каррутерса і його загін людей в останній день фестивалю, щоб подати сигнал про початок повстання. Князь Азім дізнається про засідку. Коли йому не вдається переконати губернатора, він вирішує ризикнути власним життям, щоб попередити своїх друзів. Після того, як Азім їде додому, губернатор отримує підтвердження змови і відправляє на допомогу чотири батальйони. ©Kino4ua Барабан 1938 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?