Kino4ua.com
480p
R

Про вчорашню ніч

Рік:
Ор. назва:
About Last Night...
Країна:
США
Режисер:
Едвард Цвік
Тривалість:
01:53:12
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Денні молодий і він насолоджується цим та всіма можливостями, які відкриває перед ним юність. Він вільний від турбот, веде вільне життя і не гребує випадкових зв'язків. Денні позбавлений віри в справжні почуття і жодна дівчина не затримується в його обіймах довше, ніж одну ніч. Зустрівши Деббі, молодик не помітив нічого особливого, все було як завжди, але з одним винятком – він захотів побачити її наступного дня, а через деякий час запропонував їй спільне життя. Однак сучасний спокусниця жіночих сердець не міг прийняти довгі і міцні стосунки, як щось звичайне, він залишив Деббі. ©Kino4ua Про вчорашню ніч 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?