Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нічне чергування

Рік:
Ор. назва:
Nightwatch
Країна:
США
Режисер:
Уле Борнедаль
Тривалість:
01:41:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Усі проблеми в житті молодого студента Мартіна почалися з дуже обнадійливої спроби заробити грошей. Головний герой фільму "Нічна варта" влаштовується нічним сторожем у місцеву лікарню і дуже радий, що знайшов таку вдалу роботу. За його словами, це легка і спокійна робота, яка не вимагає великих фізичних і розумових зусиль. Головний герой планував витрачати свій робочий час на підготовку до іспитів, але наївному плану студента не судилося здійснитися.
Виявляється, що в морзі лікарні зберігаються тіла дівчат, які стали жертвами місцевого серійного вбивці. Невідомий вбивця жорстоко вбив цих красивих і невинних дівчат і досі залишився непокараним. Але душі жертв не можуть заспокоїтися і вторгаються у світ живих, звинувачуючи вбивцю. У лікарняному морзі починають відбуватися дивні речі, які жахають Мартіна. У цих похмурих стінах стикаються світи мертвих і живих, і тоді все виходить з-під контролю молодого менеджера. Зіткнувшись із розлюченими мерцями, він мусить покладатися лише на себе... ©Kino4ua Нічне чергування 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?