Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Винесені з моря

Рік:
Ор. назва:
Les naufragés
Країна:
Франція, Бельгія
Режисер:
Девід Черон
Тривалість:
01:30:38
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Підлий бізнесмен, якого ось-ось заарештують за те, що він зруйнував свою країну (і не тільки), має виїхати з рідної Франції; він зустрічає хімчиста Вільяма, який має приватний літак, і вони зазнають краху на острові. Однак вони не дуже гарні у своїй виставі Робінзона Крузо… Вони обидва будують пліт, який нікуди їх не веде, але Віллі знаходить щось несподіване… цивілізація там, на іншому боці острова, де всі говорять про злочинців чиє обличчя робить заголовки. Віллі зупиняється в розкішному готелі і приносить їжу своєму приятелю, який завжди чекає на піску. ©Kino4ua Винесені з моря 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?