Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мрії про дівчат

Рік:
Ор. назва:
Inventing the Abbotts
Країна:
США
Режисер:
Пет О'Коннор
Тривалість:
01:47:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету художнього фільму — взаємини дітей із двох абсолютно різних сімейств — небагатого сімейства Холтів та забезпеченої аристократичної родини Ебботів. Два брати Даг і Джесі виросли у звичайній, небагатій сім'ї із середнього класу і виховувалися матір'ю-одинаком.

Красень Джесі звик брати від життя все і тим більше він вичавить всі соки з багатеньких дівчаток, що належать до родини Ебботів, з якими він крутить роман по черзі. Його молодший брат Даг є повною протилежністю брата - він тихий, спокійний, сором'язливий романтик, але доля так само зведе його з однією з дочок містера Еббота. Хто ж із братів зможе підкорити сестер, а підкоривши зможе поборотися за своє кохання? ©Kino4ua Мрії про дівчат 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?