Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фатерлянд

Рік:
Ор. назва:
Fatherland
Країна:
США
Режисер:
Крістофер Менол
Тривалість:
01:45:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Картина представляє альтернативну версію історичних подій. 1944 року війська Третього Рейху зуміли зламати опір радянських військ і захопили територію країни аж до Уралу. Незабаром черговою перемогою Німеччини стає Велика Британія, а керівництво країни втікає до Канади. В 1945 США перемагають Японію і азіатська частина СРСР стає державою-сателітом США. Німеччина та США організували Європейське співтовариство і стали наддержавами, які мають атомну зброю та всю космонавтику. Берлін, 1964 рік. Третій Рейх збирається святкувати 75-річчя Адольфа Гітлера та підписання мирного договору між США та Німеччиною. Президент США Джозеф Кеннеді вперше має відвідати Німеччину. ©Kino4ua Фатерлянд 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?