Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Іда

Рік:
Ор. назва:
Ida
Країна:
Польща, Данія, Франція, Велика Британія
Режисер:
Павел Павліковський
Тривалість:
01:21:49
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Польська - Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
1962, Польща. Анна - 18-річна сирота, вихована в дитячому будинку при жіночому монастирі, яка ледве знайома із зовнішнім світом та історією своєї родини. Одного разу черниця повідомляє героїні про те, що в неї є тітка Ванда — колишній державний прокурор, а зараз — озлоблена алкоголічка. Вирішивши побачитися з родичкою, Ганна несподівано дізнається, що її справжнє ім'я — Іда, а її батьки були євреями. Бажаючи з'ясувати більше інформації про важку долю батьків під час німецької окупації, Анна і Ванда вирушають у ризиковану подорож, де їм доведеться зіткнутися з відкриттям, що шокує, про похмуре минуле рідних людей... ©Kino4ua Іда 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?