Kino4ua.com
480p
CCG

Вінсент

Рік:
Ор. назва:
Vincent
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Тім Бертон
Тривалість:
00:05:53
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Картина розповідає про хлопчика Вінсента Маллоя. Звичайний хлопчик сім років біжить від звичайного нудного життя у світ похмурих фантазій. Представляючи себе геніальним злісним ученим, у фантазіях він стає власником моторошного музею воскових фігур, господарем кровожерливого собаки-зомбі, чоловіком жінки, похованої живцем.

У фіналі Вінсенту здається, що він, відповідно до законів жанру, гине, будучи ув'язненим у жахливій вежі. Вмираючи, він цитує заключні рядки «Ворона». — «З тіні, що розпливлася по підлозі, душа моя вгору полетить / вже ніколи!» ©Kino4ua Вінсент 1982 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?