Kino4ua.com
480p
PG

Школа монстрів: 13 бажань

Рік:
Ор. назва:
Monster High: 13 Wishes
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Стів Сакс
Тривалість:
01:13:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У «Школі монстрів» розпочався новий навчальний рік, і молодша сестричка Клодін Вулф, Хоулін, сподівається стати самим КЛИКасним дівчиськом у школі. Її мрія про популярність виявляється набагато реальнішою, ніж вона думала, після зустрічі з джинном на ім'я Джіджі, який дає їй загадати не 3, а цілих 13 бажань! Але незабаром героїні розуміють, що з бажаннями слід бути обережнішими, адже кожне має не лише плюси, а й мінуси! А тим часом життя у Школі монстрів перевертається з ніг на голову! ©Kino4ua Школа монстрів: 13 бажань 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?