Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Джек і Джилл проти Світу

Рік:
Ор. назва:
Jack and Jill vs. the World
Країна:
США, Канада
Режисер:
Ванесса Періс
Тривалість:
01:27:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Джек - процвітаючий Нью-Йоркський рекламник. Їздить на спортивному Мерседесі. Живе у пентхаусі. У нього в шафі 123 білосніжні сорочки, 36 костюмів та 58 пар взуття. Життя вдалось! Але одного разу на даху свого будинку Джек зустрічає симпатичну блондинку Джилл - веселу і безшабашну.

Джилл працює у притулку для бездомних кішок та собак і зовсім не схожа на дівчат, з якими зазвичай проводить час Джек. Але протилежності притягуються. І хоча Джек та Джилл починають жити разом, але як це нелегко для обох! Але, зрештою, все залежить від того, чи справді ти хочеш прожити з цією людиною все життя. ©Kino4ua Джек і Джилл проти Світу 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?