Kino4ua.com
HD 720p
R

Несусвітнє Різдво

Рік:
Ор. назва:
A Clüsterfünke Christmas
Країна:
США
Режисер:
Анна Докоза
Тривалість:
01:22:51
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ParamountComedy
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Холлі – молода цілеспрямована дівчина, яка будує стрімку кар'єру. Вона обіймає посаду директора великої компанії, яка веде готельний бізнес. Керівництво доручає Холлі вирушити до провінційного містечка Юлтаун, щоб умовити господарів продати невеликий готель «Кластерфанк». Героїня впевнена, що впорається з цим завданням у найкоротший термін, оскільки ціна угоди дуже висока. Але їй доводиться зіткнутися з опором не тільки сестер, які володіють готелем, а й більшості місцевих жителів, які звикли до численних традиційних розваг, пов'язаних із цим місцем. ©Kino4ua Несусвітнє Різдво 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?